Ubytování

Low-Cost

Jedná se o levnou variantu ubytování, bude se spát na zemi v prostorách Apoštolské církve Brno (Životského 12). Je nutné si vzít vlastní karimatku a spacák. Kapacita pro toto ubytování je omezená. Zároveň je nutné respektovat místní pravidla (např. zákaz jídla i pití v hlavním sále apod.). 

Cena je stanovena na 100Kč / os / noc

Hotely a Hostely Brno

Další variantou jsou hotely a hostely v Brně, které nabízejí větší pohodlí (postel, peřina, sprcha a tak dále…). Doporučujeme se domluvit ve skupinách a zarezervovat si pokoje, pak budete mít jistotu, že budete spolu a nebude rozdělení. U cen všech hotelů je navíc potřeba počítat s poplatkem za pobyt městu Brnu, ten činí 21 Kč/os./den

WakeUp Hostel Brno (cca 15min pěšky od CH)https://wakeuphostel.cz/#hostel
2x soukromé pokoje s manželskou postelí (společná koupelna) – 950,- / noc / 2 osoby nebo 850,- / noc / 1 osoba
1x soukromý pokoj s dvěmi manželskými postelemi (4 osoby) – 1.250,- / noc / 4 lůžka
2x sdílený pokoj pro 4 osoby – 450,- / noc / lůžko
1x sdílený pokoj pro 6 osob – 350,- / noc / lůžko

Cena je různá dle typu pokoje. Nutná je však závazná rezervace a to na e-mail: recepce@wakeuphostel.cz. Do e-mailu uvádět o jaký druh pokoje máte zájem, jména osob, která v pokoji budou bydlet a nezapomenout do e-mailu uvést heslo “Encounter”. Rezervace v hostelu pod heslem Encounter je možná do 14. 9. 2022. Následně bude kapacita uvolněna pro veřejnost.

Hotel Masarykovy Univerzity – B&B Hotel University Brno (cca 30min pěšky od CH)https://www.hoteluniversity.cz/
Pro nás je k dispozici:
10x 2-lůžkový pokoj za cenu 1000,- / noc / 2 osoby
4x 1-lůžkový pokoj za cenu 900,- / noc / 1 osoba

Rezervace na e-mail melcherova@skm.muni.cz uvádějte do e-mailu heslo “konference Encounter”. Rezervace v tomto hotelu jsou možné nejpozději do 30. 9. 2022, následně bude kapacita uvolněna pro veřejnost.

Připoj se k odběru novinek