Otázky a odpovědi

1. Co když jsem se přihlásil/a a nestihl/a jsem zaplatit do uvedeného data?

Rozhodně si nemusíš dělat novou přihlášku. Stačí nám napsat email, kde uvedeš své jméno a variabilní symbol přihlášky a domluvíme se spolu na novém dni do kdy zaplatíš.

2. Existuje nějaká sleva?

Existuje sleva, které říkáme „sociální podpora“, pokud si Encounter konferenci nemůžeš dovolit, pak nám napiš a zkusíme se spolu domluvit. Důležité pro získání této slevy je nějaké doporučení třetí osoby (tvůj rodič, vedoucí mládeže nebo pastor nám bude muset napsat, že tě doporučuje na slevu).

3. Kde konference probíhá?

Celá konference probíhá v prostorách Žlutých lázní v Kolíně. Je to velice blízko od centra, ale i od hlavního nádraží, takže věříme, že k nám snadno trefíš!

4. Kde se bude spát?

Ubytování, které sis zaplatil (pokud jsi zvolil možnost s ubytováním ve formuláři) je v tělocvičně na karimatce. Proto si ji nezapomeň přibalit společně se spacákem. Je možné přespat až do pondělí, abys nezmeškal žádný program.

5. Co když nechci spát na karimatce?

Tuto možnost nenabízíme v rámci naší registrace, nicméně město Kolín má všelijaké možnosti ubytování. Najdi si hotýlek nebo penzion dle svého gusta a u nás v registraci si zvol možnost „bez ubytování“.

6. Jak budu na konferenci jíst?

Snídaně je v rámci ranního programu Encounter News společná pro všechny (a je v ceně tvé registrace, takže za ni nic nebudeš připlácet. Obědy zajišťujeme v restauraci nedaleko Lázní, kde probíhá program. Večeře jsou pak ve vlastní režii, ale v okolí Lázní je mnoho restaurací, několik fast foodů a Billa, takže možností na to, kde večeři sehnat, budeš mít dost.

7. Do kdy se musím stihnout přihlásit?

Přihlašování na akci pomocí online formuláře je možné do 10. 10. 2019. Později to lze jen na místě. Na místě ti rádi zařídíme spaní na karimatce ve spacáku (pokud si je dovezeš), ale obědy už nebude možné zařídit a přihlásit.

8. Jaké budou cenové hladiny poplatku při přihlášení na místě?
Na místě se můžeš zaregistrovat pro několik variant:
1) konf. poplatek + ubytování + snídaně – 1000,-
2) konf. poplatek + snídaně – 900,-
3) denní poplatek (snídaně + ubytování) – 500,-
4) denní poplatek (snídaně, bez ubytování) – 400,-
11. Co když nechci snídani?

Letos tuto možnost nemáš 🙂 samozřejmě nemusíš jíst nic z toho co na stolech bude, nicméně snídaně je zařízená v rámci ranního programu, který je otevřený a společný pro všechny a je v cenně registračního poplatku, nejde o cenu snídaně registrační poplatek snížit, tato možnost neexistuje.

12. Zaregistroval jsem se, ale nakonec nemohu přijet, je nějaký storno poplatek?

Mrzí nás, že se nemůžeš zúčastnit! Storno poplatky máme nastavené takto: do 15. 10. vracíme 20% z ceny, po 15. 10. nevracime nic (tedy 100% storno poplatek). V případě vážných zdravotních důvodů (s potvrzením od lékaře) se můžeme domluvit jinak. V takovém případě nám napište na info@acregistrace.cz. 🙂